statystyki szczegółowe

Aktualności

Czołówka coraz bliżej

• autor: Kamil Dumała, 2011-05-21 15:16

W dniu dzisiejszym odbyła się 6 kolejka rudny wiosennej. Drużyna Znicza I Pruszków na własnym boisku wygrała 5-0 z drużyną UKS Ambra Ołtarzew.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 12.24. W pierwszej kwarcie nie brakowało ambitnej walki, jednakże sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Sześć minut po wznowieniu II kwarty został podyktowany rzut karny dla drużyny gościu. Doskonała okazja jednak została zmarnowana a strzelec uderzył w spojenie słupka z poprzeczką. Cztery minuty później prowadzenie naszej drużynie po podaniu Krzysztofa Kruszyńskiego dał Artur Zawiślak. Minutę po rozpoczęciu III kwarty wynik podwyższył Krzysztof Kruszyński, który wykorzystał celne podanie Michała Gnieckiego. Dziewięć minut później asystę w meczu zaliczył Szymon Pikulski, który podaniem obsłużył Franciszka Ratajczyka, który celnie skierował piłkę do bramki. IV kwarta zakończyła się zdobyciem kolejnych dwóch bramek przez drużynę Znicza I Pruszków. W szóstej minucie bramkę zdobył Sebastian Folwarski, natomiast końcowy wynik ustalił Michał Gniecki strzelając gola po drugiej asyście Szymona Pikulskiego.

Podsumowując mecz obfitował w wiele sytuacji podbramkowych stwarzanych przez naszą drużynę. Jednakże w wielu sytuacjach zabrakło chęci podania do kolegi z drużyny, który był lepiej ustawiony i miał większe szanse na zdobycie bramki.

Drużynie UKS Ambra Ołtarzew dziękujemy za stworzenie dobrego spotkania, w którym nie brakowało ambicji zarówno jednej jak i drugiej drużyny.