statystyki szczegółowe

Aktualności

Brwinów zdobyty

• autor: Kamil Dumała, 2014-05-16 19:23

Wczoraj rozegraliśmy mecz z BKS Naprzód Brwinów. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 2:1. Mocno zaczęliśmy spotkanie, byliśmy bardzo zmobilizowani i przyniosło to efekt w postaci dwóch bramek w I połowie. W pierwszych minutach przeprowadziliśmy zmianę wymuszoną kontuzją Mateusza Podwysockiego. Mati życzymy zdrowia ! Nie dopuszczaliśmy przeciwników przez cały mecz do wielu sytuacji bramkowych. Pierwszą bramkę zdobyliśmy po dośrodkowaniu Kamila Biernata i strzale głową Kamila Szczepańskiego. Gospodarze wyrównali po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. My jednak szybko przeszliśmy do ataku i Franek Ratajczyk zagrał do Kamila Biernata i zdobyliśmy drugą jak się później okazało zwycięską bramkę. Po bramce piękne zachowanie naszych zawodników, którzy ukłonili się przed kontuzjowanym Piotrem Dąbrowskim. Piotrek wracaj do nas szybko ! II połowa strasznie nerwowa, dużo lag i z jednej i z drugiej strony, jednak mieliśmy swoje sytuacje bramkowe. Do 55 minut graliśmy swoje, potem musieliśmy grać lagą przez wyrzucenie trzech naszych zawodników (faule wymyślone), jednak pomimo gry przez pewien fragment meczu w "8" nadal próbowaliśmy grać piłką. Gospodarze w II połowie zdobyli bramkę, sędzia odgwizdał spalonego, a dodatkowo kopnięty przy interwencji został nasz bramkarz, Brwinów jeszcze zagroził nam strzałem w słupek z rzutu wolnego. Pokazaliśmy niesamowity charakter i zasłużenie wygraliśmy. To nasze historyczne i jakże ważne zwycięstwo ! Brawo chłopaki za walkę, wspaniałe akcje, ambicję ! Możecie być dumni, bo przez 70 minut zostawiliście mimo wszelkich przeciwności na boisku zostawiliście wiele zdrowia ! Przed nami kolejne ciężkie i bardzo ważne mecze. Dalej musimy grać swoje, bo jak widać przynosi to efekt.

ZDJĘCIA W ROZWINIĘCIU :)

Drużynie BKS dziękujemy za grę i życzymy dalszych sukcesów !

P.S. Szkoda, że niektórzy nie potrafią przyjąć porażki z godnością tylko szukają prowokacji, nie potrzebnie. Kłótnie nikomu nic nie pomogą i nie dadzą. Wzajemny szacunek dla każdego przeciwnika ! :)

BKS Naprzód Brwinów - MKS Znicz Pruszków (fot. Mirosław Krysiak)