statystyki szczegółowe

Aktualności

Cieszą trzy punkty

• autor: Kamil Dumała, 2013-10-04 19:29

Dziś zagraliśmy swój mecz w ramach VI kolejki w Wyszkowie z tamtejszym Bugiem. Mecz zakończył się zwycięstwem Znicza 2-1. W rozwinięciu relacja ze spotkania.

Dodano zdjęcia z meczu.

Drużynie Bugu Wyszków dziękujemy za grę fair play i życzymy dalszych sukcesów !

Bug Wyszków - Znicz Pruszków (fot. Mirosław Krysiak)

Dziś wybraliśmy się do Wyszkowa, przed meczem wiedzieliśmy, że nie ma w tej grupie łatwych drużyn i każde zwycięstwo należy wywalczyć na boisku. Mecz potwierdził to. W 2 minucie wykonywaliśmy rzut wolny Kamil Szczepański dośrodkował w pole karne, ale piłka minęła naszych zawodników. Sześć minut później z kontrą ruszyli gospodarze i jeden z zawodników Wyszkowa znalazł się sam na sam z Wojciechem Krysiakiem, ale nasz bramkarz popisał się świetną interwencją ratując nas zespół przed stratą bramki. W 10 minucie kolejny strzał na naszą bramkę i dobrze interweniuje Wojtek. Dwie minuty później rzut wolny dla gospodarzy i piłka nad poprzeczką. Trochę po tych akcjach gospodarzy obudziliśmy się. W 14 minucie rajd wykonał Paweł Jaruszewski uderzył i piłka o centymetry minęła lewy słupek bramki. Dwie minuty później uderzał Bartłomiej Kukułowicz, ale obok bramki. W 18 minucie ponownie tym razem z półwoleja uderzał Bartek ale tym razem bardzo dobrze piłkę obronił bramkarz Bugu. Cztery minuty później wykonywaliśmy rzut rożny, do sytuacji doszedł Paweł uderzył na bramkę, goalkeeper wypluł piłkę doszedł do niej Franek, ale sędzia odgwizdał spalonego. Następne minuty gry to nie ma o czym pisać, mało akcji bardzo dużo niedokładności w obu zespołach. Przed końcem I połowy jeszcze Wojtek wyprzedził napastnika Bugu Wyszków, a później pewnie wyłapał dobitkę.

Od razu po wznowieniu gry mieliśmy świetną okazję do zdobycia bramki. Bartłomiej Surmacz zagrał w pole karne do Piotr Dąbrowskiego, napastnik uderzył piłkę odbił bramkarz i złapał ją parę centymetrów przed linią bramkową. W 38 minucie sprzed pola karnego uderzył Bartłomiej Surmacz i ponownie dobrze interweniował bramkarz z Wyszkowa. Dwie minuty później za wysoko nogę podniósł zawodnik gospodarzy i sędzia podyktował rzut wolny dla żółto-czerwonych. Do piłki podszedł Kamil Szczepański podał do Pawła i obrońca uderzył ponad bramką. Minutę później przed polem karnym sfaulowany został Franek, do piłki ponownie podszedł Kamil, ale tym razem uderzył i Znicz cieszył się z bramki. W 46 minucie z około 25 metrów uderzał Paweł Jaruszewski bramkarz odbił jednak strzał Pawła. Po chwili poszło dośrodkowanie w pole karne z przewrotki uderzył Bartek Kukułowicz piłka odbiła się od poprzeczki, a sędzia odgwizdał wątpliwego spalonego. Dwie minuty później Kamil Szczepański wrzucił piłkę w pole karne, tam doszedł do niej Bartek Kukułowicz, ale strzał głową pomocnika wyłapał bramkarz. W 48 minucie z rzutu wolnego uderzał zawodnik Bugu, ale Wojtek wybił tą piłkę. Cztery minut później Patryk Lenard dośrodkował piłkę w pole karne, tam wyskoczył Piotr Dąbrowski i strzałem głową podwyższył prowadzenie żółto-czerwonych. W 55 minucie na strzał zdecydował się Adrian Dumała, ale futbolówka powędrowała nad bramką. Minutę później na bramkę uderzył Bartłomiej Surmacz, ale dobrze spisał się bramkarz Bugu. Cztery minuty przed regulaminowym czasie gry Adrian Dumała zagrał do Kamila Szczepańskiego, obrońca dośrodkował do piłki dopadł Jan Różański, ale uderzenie przeszło nad bramką. W 68 minucie zawodnik gospodarzy zdobył bramkę kontaktową. Dwie minuty później na bramkę uderzył Piotr Dąbrowski, ale ponownie górą bramkarz gospodarzy. W doliczonym czasie gry Adrian zagrał do Jana, ale pomocnik został uprzedzony przez bramkarza. Zbliżała się ostatnia minuta gry i gospodarze mieli jeszcze rzut wolny. Uderzenie na naszą bramkę i Przemek Bort wybija na róg. Dośrodkowanie piłka pod nogami zawodnika Bugu, ten trafia w Bartka Surmacza i koniec sędzia kończy ten mecz.