statystyki szczegółowe

Aktualności

Wygrana na wyjeździe

• autor: Kamil Dumała, 2013-09-14 08:30

W III kolejce zmierzyliśmy się na wyjeździe z drużyną Pegaza Drobin. Mecz zakończył się zwycięstwem żółto-czerwonych 11-1. W naszych barwach oficjalnie zadebiutował Wojciech Krysiak. W rozwinięciu relacja ze spotkania.

Dodano zdjęcia z meczu.

Drużynie Pegaza serdecznie dziękujemy za grę fair play i życzymy samych sukcesów w następnych spotkaniach !

Pegaz Drobin - Znicz Pruszków (fot. Mirosław Krysiak)

Trzecia kolejka i trzeci mecz na wyjeździe. Tym razem zmierzyliśmy się w Drobinie z tamtejszym Pegazem. Od początku chcieliśmy narzucić swój styl gry i nie minęło dosłownie 50 sekund a mogliśmy zdobyć bramkę, jednak strzał Franka znakomicie obronił bramkarz gospodarzy. W 5 minucie piłka znalazła odpowiednią drogę i trafiła do siatki. Bartłomiej Surmacz ze środka pola zagrał prostopadłą piłkę do Bartłomieja Kukułowicza, pomocnik oddał do Franciszka Ratajczyka który otworzył wynik spotkania. Nie minęła minuta a było już 0-2. Patryk Lenard zagrał na prawe skrzydło do Szymona Bartosika, Szymon wrzucił piłkę w pole karne, tam skleił ją na klatkę piersiową Bartłomiej Kukułowicz i z woleja strzałem pod poprzeczkę strzelił bramkę. W 8 minucie pierwsze uderzenie oddali gospodarze, ale dobrze interweniował Jakub Osobiński. Dwie minuty później identyczna sytuacja jak bramkowa na 0-2, jednak tym razem strzał głową Bartłomieja obronił bramkarz gospodarzy. W 11 minucie egzekwowaliśmy rzut rożny, Szymon zagrał krótko do Bartłomieja Surmacza i pomocnik Znicza uderzył na bramkę, jednak górą w tym pojedynku był goalkeeper Pegaza. Nasze ataki upragniony rezultat w postaci trzeciej bramki przyniosły w 13 minucie. Szymon dostał podanie na prawe skrzydło od Patryka, dośrodkował a tam wysoko wyskoczył Franek i strzałem głową zdobył trzecią bramkę w meczu dla Znicza. Dwie minuty później Bartek Surmacz zagrał do Adriana Dumała, obrońca zdecydował się na strzał, jednak dobrze spisał się bramkarz zbijając futbolówkę na róg. Róg zagraliśmy jak zawsze, Kamil Książek wrzucił piłkę w pole karne, tam dobrze odnalazł się Bartłomiej Kukułowicz, ale na posterunku był bramkarz gospodarzy. Piętnasta minuta gry i 4-0 dla nas. Bartłomiej Surmacz prostopadłym podaniem uruchomił Bartłomieja Kukułowicza i pomocnik żółto-czerwonych w sytuacji sam na sam zdobył bramkę. Kolejną akcję przeprowadziliśmy w 22 minucie. Franek zagrał na wolne pole do Bartłomieja Kukułowicza, i znów dobrze interweniuje bramkarz Pegaza. Minutę później Bartek podał do Patryka Lenarda, pomocnik Znicza chciał minąć bramkarza ale ponownie górą bramkarz gospodarzy. W 31 minucie z rzutu wolnego na bramkę uderzał Bartłomiej Kukułowicz, ale piłka powędrowała minimalnie nad poprzeczką. Minutę przed zakończeniem I odsłony gry podwyższyliśmy swoje prowadzenie. Jan Różański zagrał na prawe skrzydło do Adriana, obrońca wrzucił w pole karne tam odnalazł się Franciszek Ratajczyk ustalając wynik spotkania w I połowie gry.

Tuż po gwizdku wznawiającym II odsłonę gry na listę strzelców mógł wpisać się Paweł Jaruszewski, jednak defensorzy Pegaza w ostatniej chwili wybili jego strzał. W 37 minucie indywidualną akcję przeprowadził Bartek Surmacz, dośrodkował w pole karne tam znalazł się Jan i na posterunku był bramkarz Pegaza.  W 40 minucie na strzał sprzed pola karnego zdecydował się piłkarz Pegaza i zdobył bramkę kontaktową. Dwie minuty później znów bliscy zdobycia bramki byli gospodarze, ale świetnie w bramce interweniował Jakub. W 45 minucie blisko bramki byli nasi zawodnicy, ale Bartłomiej Kukułowicz trafił w słupek. Dwie minuty później uderzył na bramkę Franek, ale piłka poszybowała nad poprzeczką. W 50 minucie Franciszek Ratajczyk zdobył bramkę, jednak wcześniej wyszedł z piłką poza linię boiska. I w 51 minucie wpadła już prawidłowa bramka. Jan zagrał do Franka i ten strzałem w długi róg zdobył bramkę. Dwie minuty później Franek zagrał na wolne pole do Piotra Dąbrowskiego i znów dobrze zachował się bramkarz Pegaza. W 56 minucie Franciszek Ratajczyk zagrał do Patryka Lenarda i źle interweniował obrońca gospodarzy wpakowując piłkę do bramki. Cztery minuty później Franek dośrodkował w pole karne, najwyżej wyskoczył Piotrek ale strzał głową minął poprzeczkę bramki. W 62 minucie zdobyliśmy kolejną bramkę, Sebastian zagrał do Franka, ten minął dwóch piłkarzy i strzałem w długi róg trafił do siatki. Pięć minut przed zakończeniem meczu Michał Kozaczkow zagrał na wolne pole do Franka ten odegrał do Kamila Biernata który pewnym strzałem umieścił futbolówkę w siatce. Chwilę później z kontrą ruszyli gospodarze i w sytuacji sam na sam górą był debiutujący w bramce Wojtek Krysiak. Kontra naszych i faulowany przed polem karnym Jan. Przytomnie zachowuje się Michał Kozaczkow który szybko zagrywa do Franka i możemy cieszyć się z kolejnej bramki. Gospodarze rozpoczynają grę, przejmuje Piotrek który od razu zagrywa do Patryka, pomocnik dośrodkowuje a w polu karnym wyskakuje Bartłomiej Kukułowicz i hattrick pomocnika Znicza stał się faktem. Dwie minuty przed końcem Piotrek wrzuca piłkę w pole karne tam uderza Sebastian i bramka, ale sędzia odgwizduje spalonego. Szybkie odebranie piłki Patryk w pole karne, tam uderza Janek ale nad poprzeczką. Jeszcze przed końcem gospodarze mogli zdobyć bramkę, ale dobrze spisał się Wojtek broniąc strzał z rzutu wolnego.