statystyki szczegółowe

Aktualności

AWANS DO MAZOWIECKIEJ LIGI MŁODZIKÓW !!

• autor: Kamil Dumała, 2013-06-07 10:44

Dziś rozgrywaliśmy swój ostatni mecz w naszej lidze w sezonie 2012/2013. Na wyjeździe wygraliśmy 3-0 z drużyną KS Raszyn. Dzięki dzisiejszej wygranej i całej postawie w sezonie awansowaliśmy do Mazowieckiej Ligi Młodzików w następnym sezonie. W rozwinięciu krótka relacja :)

Drużynie KS Raszyn serdecznie dziękujemy za grę fair play oraz życzymy sukcesów w następnym sezonie !

KS Raszyn - Znicz Pruszków (09.06.13)

Mecz z Raszynem 9.06.13

Bramki: Kamil Biernat x2, Wiktor Oder

Asysta: Bartłomiej Kukułowicz.

Przed meczem wiedzieliśmy dobrze, że czeka nas trudny mecz. I początek potwierdził nasze dopuszczenia. Drużyna gospodarzy atakowała naszą bramkę, jednak dobrze spisywała się nasza defensywa. Znicz atakował trochę nieśmiało nie stwarzając sobie dogodnych sytuacji podbramkowych. Pierwszą groźną akcję stworzyliśmy w mniej więcej połowie spotkania, kiedy to Sebastian Folwarski uderzył w poprzeczkę. Znicz atakował ale nie przekładało się to na bramki. W 22 minucie Bartłomiej Kukułowicz zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, bramkarz gospodarzy wybił piłkę przed siebie gdzie dopadł do niej Kamil Biernat i umieścił piłkę w siatce. Od początku II połowy to Znicz zaczął mocniej atakować i w końcu grać tak jak nas do tego przyzwyczaił w poprzednich spotkaniach. Jednak to drużyna z Raszyna stworzyła sobie dwie znakomite sytuacje gdzie świetnymi interwencjami popisywał się Eryk Burzyński. Mniej więcej 10 minut po przerwie na strzał sprzed pola karnego zdecydował się Wiktor Oder, i po błędzie bramkarza piłka wpadła do siatki. Wynik spotkania ustalił Kamil Biernat po indywidualnej akcji. W spotkaniu zwłaszcza w II połowie stworzyliśmy sobie wiele sytuacji podbramkowych. Dobrze spisywali się jednak bramkarze gospodarzy którzy w niektórych sytuacjach bronili nieprawdopodobnie. Gdy tylko zabrzmiał ostatni gwizdek nikt nie krył zadowolenia, wywalczyliśmy awans do Mazowieckiej Ligi Młodzików. Przed nami ciężkie mecze, ale teraz musimy skupić się wyłącznie na treningach i okresie przygotowawczym.

Panowie jesteśmy z was bardzo dumni, przez cały sezon zapracowaliście na ten sukces ! Brawa i pochwały należą się naszemu trenerowi Adamowi Mrówce, który odmienił nasz zespół i uświadomił im, że jeśli się tylko chce można grać pięknie i zarazem efektownie. Pochwały i podziękowania dla wszystkich rodziców i kierownika, którzy jeździli z zawodnikami na spotkania, wspierali ich i prowadzili wspaniały doping. Do tego sukcesu każdy dołożył swoją cegiełkę i dziś w pełni może być dumny i świętować  ! :)