IV miejsce w Legionowie

• autor: Kamil Dumała, 2012-12-09 09:06

Wczoraj piłkarze Znicza zagrali w V edycji turnieju o puchar starosty powiatu legionowskiego. W turnieju wywalczyliśmy IV miejsce, turniej wygrała drużyna KS Piaseczno. W rozwinięciu krótka relacja.

Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

nowa-galeria-4103184.jpg nowa-galeria-4103185.jpg nowa-galeria-4103187.jpg

Faza grupowa:

Wisła Płock 1-4 Znicz Pruszków

Bramki: Franciszek Ratajczyk (as. Bartłomiej Surmacz), Sebastian Folwarski, Patryk Lenard (as. Kamil Książek), Kamil Szczepański (as. Patryk Lenard)

Polonia Warszawa 3-1 Znicz Pruszków

Bramka: Franciszek Ratajczyk (as. Michał Kozaczkow

Agape Białołęka 1-4 Znicz Pruszków

Bramki: Kamil Książek (as. Piotr Dąbrowski), Michał Kozaczkow (as. Bartłomiej Surmacz), Michał Kozaczkow, Michał Kozaczkow (as. Franciszek Ratajczyk).

Zmagania w grupie rozpoczęliśmy z wysokiego "C". Jednak w meczu z Wisłą szwankowała skuteczność oraz porozumiewanie się na boisko. W meczu z Polonią pomimo przegranej nasza drużyna nie zaprezentowała się źle. Przy bramkach dla Polonii zabrakło asekuracji, a jedna bramka była samobójcza. Po przegranej z Polonią nasza sytuacja w grupie lekko się skomplikowała trzeba było wygrać ostatnie spotkanie z Agape Białołęka. Początek bardzo niemrawy co skończyło się zdobyciem bramki dla Agape. Jednak nasi zawodnicy nie poddali się i ostatecznie po hattricku Michała Kozaczkowa i bramce Kamila Książka przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Tabela:

Polonia Warszawa - 9 pkt

Znicz Pruszków - 6pkt

Agape Białołęka - 3 pkt

Wisła Płock - 0 pkt

Półfinał

KS Piaseczno 5-4 Znicz Pruszków

Bramki: Franciszek Ratajczyk, Michał Kozaczkow (as. Franciszek Ratajczyk), Piotr Dąbrowski (as. Michał Kozaczkow), Franciszek Ratajczyk (as. Michał Kozaczkow)

Kibice Znicza od dawna nie mieli dostarczonych tylu emocji co w meczu półfinałowym. Nasza drużyna zagrała naprawdę bardzo dobre spotkanie mogę nawet pokusić się o stwierdzenie, że był to najlepszy mecz na turnieju. Rozgrywaliśmy bardzo inteligentnie piłkę, nie uderzaliśmy (jak to zwykle ma miejsce) z każdego miejsca, nasze akcje były przemyślane od początku do samego końca. Jednak po lekkim rozprężeniu i nie słusznej decyzji sędziego w ostatnich sekundach ostatecznie przegraliśmy i walczyliśmy o miejsce od 3-4. Drużynie KS Piaseczno gratulujemy wygranej w naszej ocenie byliście najlepszą drużyną na całym turnieju co potwierdził mecz finałowy.

Spotkanie o III miejsce

Znicz Pruszków 2-7 Polonia Warszawa

Bramki: Franciszek Ratajczyk (as. Michał Kozaczkow), Piotr Dąbrowski (as. Franciszek Ratajczyk).

Do tego spotkanie podeszliśmy na lekkim rozprężeniu. Niestety nie działała w naszych szykach komunikacja i co najważniejsze współpraca.  Takie mecze także się zdarzają, mówi się trudno i idzie dalej.

Podsumowując graliśmy naprawdę dobrze. Wszystkie akcje tworzyliśmy z głową, nie było przypadkowych okazji do strzelenia gola. Cały wizerunek niestety przesłania nasz ostatni mecz. Jednak nie warto się nad tym dalej rozwodzić. Daliśmy z siebie 100%, panowie jesteśmy z was bardzo dumni. Brawa dla kibiców za doping dla piłkarzy. Natomiast panowie jedna ważna rzecz: Na każde spotkanie wychodźmy tak jakby to był mecz finałowy ! :)

Klasyfikacja końcowa:

1. KS Piaseczno

2. K.S Legionovia

3. Polonia Warszawa

4. Znicz Pruszków

5. Agape Białołęka

6. Jagiellonia Białystok

7. Victoria Głosków

8. Wisła Płock

autor: ~Piaseczno 2012-12-11 19:44:10

avatar Dziękujemy. Jesteście bardzo fajną drużyną. Powodzenia!

MKS Znicz Pruszków 4-1 Widok Skierniewice