statystyki szczegółowe

Aktualności

MKS Znicz Pruszków 4-1 Widok Skierniewice

• autor: Kamil Dumała, 2012-07-02 13:15

W sobotę podopieczni Adama Mrówki rozegrali mecz kontrolny z drużyną Widoku Skierniewice. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Znicza Pruszków 4-1. W rozwinięciu krótka relacja z spotkania, strzelcy oraz asystenci.

Drużynie Widoku Skierniewice dziękujemy za grę fair play oraz życzymy sukcesów w dalszych spotkaniach.

Bramki:

Michał Kozaczkow, Sebastian Folwarski, Kamil Biernat, Piotr Dąbrowski.

Asysty :

Bartłomiej Surmacz, Piotr Dąbrowski, Hubert Wasilewski, Sebastian Folwarski.

W 3 minucie I połowy rzut wolny egzekwowała drużyna Znicza Pruszków. Do piłki podszedł Michał Kozaczkow, jednak strzał Michała obronił bramkarz gości. Niespełna minutę później z akcją ruszyła drużyna Widoku Skierniewice, jednak dobrą interwencją popisał się Kamil Gontarczyk. W ciągu dwóch minut (5 i 6 minucie) dobrymi interwencjami w obronie popisał się Kamil Książek. W 8 minucie strzał oddał zawodnik gości, jednak futbolówka minęła bramkę Znicza Pruszków. Minutę później dobrą sytuację wypracował sobie Michał Kozaczkow, jednak jego strzał obronił bramkarz Widoku. Chwilę po tej sytuacji z dobrą akcją ruszył Adrian Dumała, jednak w fazie końcowej obrońca ostatecznie zabrał mu piłkę. W 14 minucie ataki Znicza przyniosły upragniony rezultat. Rzut wolny wykonywali piłkarze Znicza, do piłki podszedł Bartłomiej Surmacz. Bartłomiej piękną wrzutką obsłużył Michała który wpakował głową piłkę do siatki. Dwie minuty później Znicz podwyższył prowadzenie. Piłkę odebrał Adrian Dumała, odegrał do Sebastiana Folwarskiego, Sebastian odegrał do Piotra Dąbrowskiego. Piotr znalazł się w sytuacji sam na sam, jednak bramkarz wybił mu futbolówkę jednocześnie zderzając się z napastnikiem Znicza. Piłka dotarła do Sebastiana Folwarskiego który zdobył bramkę pewnym strzałem na 2-0. Trzy minuty później w sytuacji sam na sam znalazł się zawodnik Widoku jednak dobrą interwencją w obronie popisał się Patryk Lenard. W późniejszej fazie meczu dobrymi interwencjami w obronie popisali się Sebastian Folwarski, Patryk Lenard oraz Kamil Książek. W 25 minucie rzut wolny egzekwowała drużyna Widoku Skierniewice, krótkie rozegranie i dobrą interwencją popisał się Krzysztof Kruszyński, natomiast potem dobrą paradą popisał się Eryk Burzyński. W 29 minucie Hubert Wasilewski zagrał do Kamila Biernata, który minął dwóch zawodników i został sfaulowany. Do piłki podszedł Marcin Siedlecki, jednak strzał Marcina wybił obrońca Widoku. Trzy minuty później strzał Kamila Biernata obronił bramkarz gości. Minutę później groźnie uderzał Hubert Wasilewski jednak i jego strzał sparował bramkarz. Pod koniec I połowy Hubert Wasilewski zagrał do Kamila Biernata, Kamil minął zawodnika i oddał mocny strzał pod porzeczkę. Znicz do przerwy wygrywał 3-0.

Po wznowieniu gry piłkarze Znicza popisali się dobrymi interwencjami w obronie. Groźną akcję przerwał Kamil Książek oraz Patryk Lenard natomiast ładną paradą bramkarską popisał się Eryk Burzyński. W 44 minucie Bartłomiej Surmacz zagrał do Kamila Biernata, jednak strzał Kamila obronił bramkarz. Do piłki podbiegł Hubert Wasilewski jednak i jego dobitka została sparowana na rzut rożny. Minutę później z kontrą ruszyli zawodnicy Widoku, którą zakończyli zdobyciem gola na 3-1. W ciągu trzech następnych minut bardzo dobrymi interwencjami popisywał się Eryk Burzyński ratując nasz zespół przed stratą bramki. Dziesięć minut przed końcem spotkania Kamil Biernat zagrał do Sebastiana Folwarskiego, ten odegrał do Michała Kozaczkowa którego strzał obronił bramkarz gości. Do piłki podbiegł Konrad Dzitkowski który dośrodkował w pole karne, jednak strzał Kamila Biernata minimalnie minął bramkę gości. Dwie minuty później uderzenie Piotra Dąbrowskiego minimalnie minęło bramkę. Dwie minuty później dobrą interwencją popisał się Kamil Gontarczyk, natomiast później sytuację na spółkę wyjaśnili Michał Kozaczkow oraz Adrian Dumała. Pod koniec meczu Patryk Lenard zagrał do Sebastiana Folwarskiego, Sebastian wypuścił Piotra Dąbrowskiego który w sytuacjach sam na sam nie myli się. W ostatnich minutach dobrą interwencją popisał się Adrian Dumała, natomiast swoich szans na podwyższenie wyniku szukali Bartłomiej Surmacz oraz Michał Kozaczkow.