Podsumowanie sezonu cz. I

• autor: Kamil Dumała, 2012-06-28 18:11

W rundzie jesiennej piłkarze Znicza Pruszków rocznik 2000 zajęli III miejsce w ligowej tabeli. Nasz zespół zwyciężył 6 z 8 spotkań w minionej rundzie zdobywając 47 bramek a tracąc jedynie 13. W rozwinięciu podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2011/2012.

Już jutro II część podsumowania, a w niej omówione zostały wszystkie turnieje z udziałem Znicza Pruszków rocznik 2000.

WYNIKI ZESPOŁU :

MKS Znicz Pruszków 5-2 LKS Victoria Głosków

LKS Sparta - BISK Jazgarzew 0-10 MKS Znicz Pruszków

MKS Znicz Pruszków 7-2 LKS Perła Złotokłos

LKS Jedność Żabieniec 0-8 MKS Znicz Pruszków

MKS Znicz Pruszków 0-4 KS Piaseczno

GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-5 MKS Znicz Pruszków

MKS Znicz Pruszków 11-0 GKS Mazowsze Grójec

BKS Naprzód Brwinów 3-1 MKS Znicz Pruszków

1. Najlepszy strzelec:

Michał Kozaczkow- z 19 bramkami przewodzi w klasyfikacji najlepszych strzelców naszego zespołu na drugim miejscu znajduje się Bartłomiej Surmacz z 8 bramkami a tuż za nim Franciszek Ratajczyk z dorobkiem 6 goli.

I. Michał Kozaczkow - 19 bramek

II. Bartłomiej Surmacz - 8 bramek

III. Franciszek Ratajczyk - 6 bramek.

IV. Michał Gniecki, Sebastian Folwarski - 4 bramki.

V. Kamil Książek - 3 bramki.

VI. Marcin Siedlecki, Artur Zawiślak, Konrad Dzitkowski - 1 bramka.

2. Najlepszy asystent:

Bartłomiej Surmacz- 8 asyst na koncie, tuż za nim Sebastian Folwarski a na trzecim miejscu Michał Kozaczkow.

I. Bartłomiej Surmacz - 8 asyst.

II. Sebastian Folwarski - 6 asyst.

III. Michał Kozaczkow - 5 asyst.

IV. Szymon Pikulski, Kamil Książek - 3 asysty.

V. Artur Zawiślak, Konrad Dzitkowski - 2 asysty.

VI. Patryk Lenard, Michał Gniecki, Adrian Dumała, Krzysztof Kruszyński - 1 asysta.

3. Statystyki drużyny:

MKS Znicz I Pruszków w rundzie rozegrał 8 spotkań, w których zdobył 47 bramek a stracił 13. 47 bramek strzelonych daje nam bilans 5.88 goli zdobytych w każdym ze spotkań. Zarówno u siebie jak i na wyjeździe wygraliśmy po 3 spotkania. W rundzie ponieśliśmy dwie porażki z drużyną : KS Piaseczno oraz BKS Naprzód Brwinów.

4. Najbardziej emocjonujące spotkanie:

Niewątpliwie do takich należy ostatni nasz mecz z drużyną BKS Naprzód Brwinów. Sam mecz można określić hitem ligi Młodzików. Bardzo dobra gra zarówno z naszej jak i przeciwników strony. Niestety oprócz sytuacji boiskowych na emocje miały wpływ także pozaboiskowe akcenty, nad którymi nie należy się już rozwodzić.

5. Najefektowniejsze zwycięstwo:

Mecz w przedostatniej kolejce z Mazowszem Grójec, które zakończyło się naszym zwycięstwem 11-0. Bramki dla naszego zespołu zdobyli :Michał Kozaczkow x3, Sebastian Folwarski x2, Konrad Dzitkowski, Kamil Książek, Artur Zawiślak, Bartłomiej Surmacz oraz Michał Gniecki.

6. Największa porażka:

Mecz u siebie z KS Piaseczno, w którym nie brakowało emocji oraz bardzo dobrej gry obu ekip. Jednak drużyna KS Piaseczno zwyciężyła w tym spotkaniu 4-0.

7. Skład wyjściowy:

Nasz system, którym rozgrywaliśmy większość spotkań było ustawienie 1-4-1-2-1.

Bramka: występował zarówno Bartłomiej Lisiowski jak i Kamil Gontarczyk oraz w jednym spotkaniu Jakub Trojanowski. Każdy z nich wnosił sporo dobrego do naszej gry. Popisując się niekiedy świetnymi paradami bramkarskimi.

Środek obrony: Tu najczęściej wystawiany był nasz kapitan Konrad Dzitkowski oraz Adrian Dumała.  Można powiedzieć że to nasze dwie skały nie do przejścia. Na początku rundy w tej strefie występował także Szymon Pikulski.

Prawa obrona: Tutaj dominował Kamil Książek, który w zależności od sytuacji zmieniany zostawał przez Marcina Siedleckiego. Strona prawa zarówna skuteczna w destrukcji jak i w ofensywie.

Lewa obrona; Należała do Artura Zawiślaka, z konieczności na tej stronie występował także Patryk Lenard oraz Michał Gniecki. Tak samo jak prawa strona dobrze z tyłu jak i z przodu.

Środkowa pomoc: Królestwo Bartłomieja Surmacza, który w tej strefie czuje się jak ryba w wodzie. Na tej pozycji gra również Patryk, Lenard który bardzo dobrze wkomponował się w nasz zespół oraz Adrian Dumała

Prawa pomoc: Michał Kozaczkow to najwłaściwsza osoba w tej strefie boiska. Najczęściej zastępował go Marcin Siedlecki albo Tomasz Brzuska. Zawodnicy wprowadzani spisywali się bardzo dobrze pomagając całemu zespołowi.

Lewa Pomoc: W zależności od przeciwnika gra tutaj Michał Gniecki, albo Sebastian Folwarski. Obaj dysponują nieziemską szybkością.

Środkowy napastnik: Tutaj sytuacja zmienia się z każdym meczem. Jednak najczęściej na tej pozycji swoje mecze rozgrywał Franciszek Ratajczyk, który zmieniany był zarówno przez Krzysztofa Kruszyńskiego oraz Tomasza Brzuskę. Napastnicy brali udział w akcjach ofensywnych ale także i w defensywnych często przecinając akcje przeciwników.

autor: konrado2000 2012-06-28 19:00:10

Profil konrado2000 w Futbolowo W galerii wszyscy sympatycy naszego zespołu znajdą zdjęcia z zakończenia sezonu oraz sparingu z drużyną Agrykoli Warszawa.

Robert Lewandowski odwiedził zespół Znicza Pruszków