statystyki szczegółowe

Aktualności

Zwycięstwo

• autor: Kamil Dumała, 2011-10-23 08:43

Wczoraj została rozegrana przedostatnia kolejka w naszej grupie. W meczu u siebie MKS Znicz I Pruszków pokonał zespół GKS Mazowsze Grójec 11-0. W rozwinięciu szczegółowe informację.

Mecz rozpoczął się z lekkim opóźnieniem, jednakże wynik spotkania już na samym początku otworzył Michał Kozaczkow wykorzystując podanie Michała Gnieckiego. Drugiego gola strzelił Sebastian Folwarski tym razem asystującym został Bartłomiej Surmacz. Bartłomiej Surmacz w późniejszym etapie meczu strzelił ładną bramkę tym samym ustalając wynik do przerwy. Mecz w pierwszej połowie toczył się głównie w środku pola, zawodnicy Znicza stwarzali sobie sytuacje jednak bramkarz gości spisywał się bardzo dobrze.

Druga połowa niczym powtórka początku meczu okraszona została bramką tym razem zdobył ją Artur Zawiślak po podaniu Michała Kozaczkowa. Od tego momentu gra naszego zespołu wyglądała o wiele lepiej, co potwierdził potem gol Michała Kozaczkowa po indywidualnej akcji. Bramkę na 5-0 strzelił Michał Gniecki wykorzystując podanie Kamila Książka. W 46 minucie wynik podwyższył celnym strzałem Michał Kozaczkow tym samym strzelając hat-tricka. Nie minęły trzy minuty a swojego drugiego gola w meczu strzelił Sebastian Folwarski wykorzystując podanie Michała Kozaczkowa. Po akcji Krzysztofa Kruszyńskiego wynik na 9-0 podwyższył Franciszek Ratajczyk. W 54 minucie bramkę zdobył usposobiony ofensywnie obrońca Kamil Książek. Wynik spotkania ustalił celnym strzałem Konrad Dzitkowski. Podsumowując spotkanie nasza drużyna rozegrała dobry mecz, stwarzając sobie wiele okazji bramkowych. Jednak często piłka zatrzymywała się na poprzeczce bramki, bądź minimalnie mijała ją.

Warto dodać, że w drużynie gości wystąpiły dwie dziewczyny, które pokazały się z bardzo dobrej strony.

Drużynie GKS Mazowsze Grójec dziękujemy za grę fair play oraz życzymy sukcesów w następnych spotkaniach.