statystyki szczegółowe

Aktualności

Bardzo cenne zwycięstwo

• autor: Kamil Dumała, 2011-09-25 12:53

W dniu wczorajszym odbyła się IV kolejka w Lidze Młodzików U-12 gr. VII. Nasza drużyna na własnym boisku pokonała 7-2 drużynę LKS Perła Złotokłos.

Mecz rozpoczął się o godzinie 14.30. Już w pierwszej minucie spotkania nasza drużyna straciła bramkę. Jednak sześć minut później w zamieszaniu podbramkowym po wrzutce Michała Kozaczkowa przytomnie zachował się Franciszek Ratajczyk wyrównując wynik spotkania. W 15 minucie po podaniu Sebastiana Folwarskiego po raz drugi w tym meczu bramkarza gości pokonał Franciszek Ratajczyk. Nagle nastąpiło zdekoncentrowanie zespołu i goście pięknym strzałem z 20 metrów wyrównali wynik spotkania. I wtedy Znicz I Pruszków zaczął grać w swoim stylu. W 23 minucie Michał Kozaczkow po indywidualnej sytuacji strzelił swoją pierwszą bramkę w meczu. Dwie minuty później Bartłomiej Surmacz celnie podał do Michała Kozaczkowa, który rzadko marnuje takie sytuacje. I zrobiło się 4:2. W minucie dwudziestej ósmej Michał Kozaczkow skompletował hat-tricka strzelając bramkę po podaniu Patryka Lenarda. Nie minęła minuta a wynik na 6:2 ustalił dobrze dysponowany w tym dniu Michał Kozaczkow. Po przerwie w nasze szeregi wkradła się dekoncentracja. Pomimo stworzenia wielu sytuacji podbramkowych zawsze brakowało tej przysłowiowej kropki nad "i". W 52 minucie po raz drugi w tym meczu Bartłomiej Surmacz zaliczył asystę tym razem przy golu Michała Gnieckiego. II połowa przyniosła wiele sytuacji nie tylko dla naszego zespołu. Jednak pomimo dwóch straconych goli nasza drużyna rozegrała dobry mecz szczególnie blok defensywy.

Drużynie LKS Perła Złotokłos dziękujemy za spotkanie oraz życzymy dalszych sukcesów.