MKS Znicz Pruszków 2000 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Firma Better Answers Sp. z o.o. wspiera drużynę Znicz Pruszków rocznik 2000

 

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 36, wczoraj: 42
ogółem: 758 322

statystyki szczegółowe

Statystyki Drużyny

Czas gry

1. Paweł Jaruszewski
Paweł Jaruszewski 1370 minut
2. Franciszek Ratajczyk
Franciszek Ratajczyk 1361 minut
3. Kamil Szczepański
Kamil Szczepański 1304 minut
4. Szymon Bartosik
Szymon Bartosik 1285 minut
5. Bartłomiej Surmacz
Bartłomiej Surmacz 1223 minut
6. Bartłomiej Kukułowicz
Bartłomiej Kukułowicz 1119 minut
7. Adrian Dumała
Adrian Dumała 1101 minut
8. Michał Milczarski
Michał Milczarski 1035 minut
9. Jakub Osobiński
Jakub Osobiński 843 minut
10. Kamil Biernat
Kamil Biernat 834 minut
11. Patryk Lenard
Patryk Lenard 783 minut
12. Jan Różański
Jan Różański 751 minut
13. Kamil Książek
Kamil Książek 661 minut
14. Kacper Kucharek
Kacper Kucharek 635 minut
15. Mateusz Podwysocki
Mateusz Podwysocki 615 minut
16. Wojciech Krysiak
Wojciech Krysiak 513 minut
17. Piotr Dąbrowski
Piotr Dąbrowski 507 minut
18. Sebastian Folwarski
Sebastian Folwarski 468 minut
19. Wiktor Oder
Wiktor Oder 147 minut
20. Przemysław Bort
Przemysław Bort 109 minut
21. Michał Kozaczkow
Michał Kozaczkow 81 minut
22. Eryk Burzyński
Eryk Burzyński 75 minut
23. Konrad Dzitkowski
Konrad Dzitkowski 74 minut
24. Hubert Wasilewski
Hubert Wasilewski 24 minut
25. Tomasz Brzuska
Tomasz Brzuska 22 minut

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kontakty

Wyszukiwarka

Ostatnie spotkanie

Escola VarsoviaMKS Znicz Pruszków
Escola Varsovia 7:1 MKS Znicz Pruszków
2014-06-24, 17:30:00
     
mecz towarzyski

Losowa galeria

Mini Euro 2011
Ładowanie...

Kalendarium

24

05-2018

czwartek

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

29

05-2018

wtorek

30

05-2018

środa

Zegar

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
MKS Legionovia Legionowo 6:3 BKS Naprzód Brwinów
OTS Korona HID Ostrołęka 11:0 KS Pegaz Drobin
PKS AGAPE Białołęka 2:1 KS Zwar Warszawa
Legia Warszawa S.A. 6:0 MKS Bug Wyszków
OSiR Żyrardów 0:0 MKS Wkra Żuromin
Wisła Płock S.A. 1:2 MKS Znicz Pruszków